niedziela, 1 lutego 2015

Dzień 13. Kolejne grafiki przed i po :)


Goooooooooooooood morning Wietnaaam!

Tymże powyższym powitaniem (taka pozostałość po wczorajszym filmie o tym samym tytule, średnio mi się podobał więc 5/10 ) witam Was w tę(ą) jakże piękną słoneczną niedziele.
Śnieg, słońce, chłodzik i człowiekowi jakos lepiej. A przynajmniej mej osobie, bo to już 13 dzień po zabiegu, 13 dzień w domkuu... ahh chciałoby  się pojechać w góry, postrzelać z łuku jak Katniss, pozastawiać pułapki jak Gale, czy też poprostu pozjeżdżać, np na desce :)
Ewentualnie wyjść na spacerek po Bykowinie ? Choćby po osiedlu ? NIE
Trzeba czekać na środe, kiedy to jadę na ściąganie szwów. Ważny dzień. Kolejne wskazówki i ocena stanu  stóp. Właśnie co u moich stópek? Od ostatniego posta mineło 5 dni. Mam mieszane odczucia.
Raz pobolewają raz nie. Od momentu gdy zaczeła mi lewa bardziej doskwierać, prawa przejeła role prowadzącej.Tym samym wydaje mi się, że duży paluch zaczął się bardziej przyklejać do podłogi, nie chodzę już tylko na zewnętrznej krawędzi stopy ( chodź w dalszym ciagu wiekszy ciezar ciała przypada na tą część) W ciągu tych 5 dni zażywałem apap, ibuprom w celu zapobieganiu bólu.
Jeśli miałbym dziś zarzucić kule ciężko byłoby mi się poruszać. Po pierwsze nie czuje sie na siłach, a raczej moje stópki, po drugie bałbym się, że coś spapram. Tak jakby od ~ 6 dnia, kiedy to zaczął sie nasilać ból w lewej stopie, "skill" rehabilitacyjny, zdolność chodzenia, zwolniła tempo i z dnia na dzień nie ma dużych zmian. Jeśli chodzi o ból to w dalszym ciągu lekarz twierdzi, iż w tym okresie jest to normalne, może takowy występować i trzeba sie wpomagać lekarstwami. I to mnie podtrzymuje na duchu, bo od ~ 6 dnia zaczałem sie troche zamartwiać. Jednak dalej jestem optymistą. Wszystko musi być i będzie dobrze, może jestem jednym z tych pacjentów, którzy potrzebują trochę więcej czasu. W każdym razie za rok zaczynam śnieżną kariere, chyba na desce :-)   A poniżej prezentuję moje zacne odciski stóp. Trochę było z tym paprania, mycia, wczoraj np biedna siostra najpierw mi malowała stópki, a pozniej musiała myć umywalke i wanne.
Ale dla takich obrazków warto.Tutaj najlepiej widać jak zmienił się rozkład masy ciała na stopach.
Jak już we wcześniejszych postach wspominałem lewa była w gorszej kondycji, chyba widać, prawda?
 Odciski przed zabiegiem, oraz 12 dzień po :)

5 komentarzy:

 1. Niesamowite :) efekt jest super
  czyli nadzieja jest ;) odbicia moich stóp, wyglądają praktycznie tak samo, jak Twoje przed zabiegiem, też lewą mam gorszą.

  Wysłałam maila na podany przez Ciebie adres, więc jakbyś mógł odpisać w wolnej chwili to byłabym bardzo wdzieczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. powinnaś już miec odpowiedz na poczcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. hmm nie wiem dlaczego, w kazdym razie napisałem raz jeszcze, sprawdz ;)

   Usuń